Fitness w domu – te trenerki fitness musisz znać

Efektywny fitness w domu jest możliwy, wystarczy, że znajdziemy trenerkę fitness, która prowadzi swój kanał, czy też oferuje zakup płyty z ćwiczeniami, mamy dla was kilka trenerek fitness, które musicie poznać.

Jen Selter – jest to Amerykanka, która promuje ćwiczenia fitness oraz zdrowy styl życia. Skupia się ona najbardziej na ćwiczeniach na jędrne pośladki, które są jej dużym atutem. Jej Instagram obserwuje ponad 11 mln ludzi.

Tiffany Rother – jest to znana i doświadczana trenerka fitness, która zajmuje się tym około 20 lat. Oferuje ona wiele 10- minutowych filmików, które znane sa z tego, że osiągamy dzięki nim spore efekty.

Tracy Anderson – jest instruktorką, prowadzi także kilka własnych siłowni. Wydała także DVD, dzięki któremu możemy ćwiczyć w domu.

Laura Gordon – choć jej wiek mógłby wskazywać, że nie powinna zajmować się ćwiczeniami fitness, to jej ciało mówi zupełnie coś innego. Jest ona znana z pięknie wymodelowanych pośladków. W swoich ćwiczeniach pokazuje, jak możemy połączyć ćwiczenia siłowe modelujące, wraz z treningami cardio.

źródło: cosmopolitan.com

Izabela Goulart – popularność zyskała jako modelka, jest świetnym dowodem na to, że ciężki trening oraz odpowiednia dieta może zmienić każde ciało. Ćwiczenia, które prezentuje, mogą wprawić w osłupienie i raczej nie są one przeznaczone dla osób początkujących.

Jak wiadomo, ćwiczenia mogą wydawać się dość śmieszne i mało efektywne, warto jednak się przełamać i spróbować wytrwać i ćwiczyć z tymi, czy też innymi trenerkami fitness.

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *