Jest ogień, czyli 5 najciekawszych zajęć fitness

Zumba, Jumping fitness, aerobik, poledanse i power fit to pięć zajęć fitness które obudzą w Tobie ogień. Sprawdź, które są dla Ciebie najlepsze.

1. Jumping Fitness

Nowy system treningowy z wykorzystaniem trampolin. Dzięki takiemu treningowi wzmocnisz całą sylwetkę podczas zwykłego skakania na trampolinie w rytm muzyki. Ćwiczy się na jednoosobowej trampolinie. Tutaj wykorzystywana jest kombinacja skoków i biegów w miejscu.

Ta dyscyplina jest o bardziej wydajniejsza niż bieganie. Podczas podskoków pracują wszystkie mięśnie. Tutaj szybko stracimy zbędne kilogramy.

Już od samego patrzenia na trening czuje się MOC!

2. Pole Dance

Taniec na rurze, który może uprawiać każdy z nas. Te zajęcia łączą w sobie taniec i fitness. Taki trening może dać nam w kość. Dzięki niemu wymodelujemy sylwetkę, pożegnamy cellulit, poprawimy kondycję fizyczną, dodamy sobie pewności siebie. Tutaj każda osoba ćwicząca ma na twarzy uśmiech, podczas tego treningu nasz organizm wydziela duże ilości endorfin.

3. Zumba

Zumba to radosny taniec, podczas którego możesz stracić mnóstwo zbędnych kalorii. Jest to świetny sposób na szybkie odchudzanie i pozbycie się zbędnego cullulitu. Podczas jednego treningu spalamy nawet 700 kcal. Efekty widać już po kilku treningach. Zumba umożliwia odreagowanie stresu, poprawia pracę układu oddechowego, metabolizmu oraz gospodarkę hormonalna organizmu. Podczas Zumby czas płynie błyskawicznie, na zajęciach ćwiczenia szybko się zmieniają. Tutaj dowiesz się więcej o Zumbie.

4. Aerobik

W przypadku aerobiku podczas ćwiczeń dostarczamy duże ilości tlenu do wszystkich komórek ciała. W trakcie treningu wykonujemy rytmiczne ćwiczenia ruchowe. Celem treningu jest poprawienie siły i rozciągliwości mięśni. Dodatkowo poprawiamy wydolność oddechową i wzmacniamy układ krążenia.

5. Power Fit

Szybki trening interwałowy poprawiający sylwetkę, kondycję i samopoczucie. Przyspiesza metabolizm oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Na tego typu treningu wzmocnisz cały swój organizm.

 Więc która dyscyplina jest dla Ciebie? A może już coś ćwiczysz i masz już z daną dyscypliną doświadczenia. Jeśli tak, to podziel się tym z nami w komentarzu. Chętnie poznamy Twoją opinię. Pozdrawiamy!

You might also like

One thought on “Jest ogień, czyli 5 najciekawszych zajęć fitness

  • Pingback: Marlena

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *